Uważamy, że nadszedł czas, aby wprowadzić regulamin publikowania komentarzy na stronach naszego serwisu. Prosimy wszystkich użytkowników o zapoznanie się z nim i respektowanie jego zasad.

Redakcja Widoki.info
Szymon Kral
Przemysław Łonyszyn


Regulamin komentarzy serwisu Widoki.info

 1. Widoki.info udostępniają swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego dodawania komentarzy w celu wymiany informacji i opinii na różne tematy.
 2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu Widoki.info nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez użytkowników.
 3. Poprzez umieszczenie swoich komentarzy użytkownicy wyrażają zgodę na publikowanie ich i akceptują warunki niniejszego regulaminu.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie komentarzy na łamach serwisu Widoki.info sprzecznych z obowiązującym w Polsce prawem, związanych z pornografią, wzywających do wszelkiego rodzaju nienawiści oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie w komentarzach na łamach serwisu Widoki.info treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.
 6. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych.
 7. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.
 8. W serwisie Widoki.info obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.
 9. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych użytkowników serwisu Widoki.info będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
 10. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych.
 11. Komentarze zawierające kłótnie (tzw. trolling), wyzwiska, hasła populistyczne lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą w wybranych przypadkach usuwane.
 12. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wyłączenia możliwości komentowania na stronach prowadzonego przez siebie serwisu bez podawania przyczyn.
 13. Administratorzy serwisu Widoki.info mają prawo do kontrolowania, modyfikowania lub usuwania treści wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w niniejszym regulaminie, a także do blokowania uczestnictwa osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia niniejszego regulaminu.
 14. Administratorzy serwisu Widoki.info zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.