W dniach 26-29 maja jedna z naszych najmłodszych drużyn „ Żak „ , chłopcy rocznika 07/08 wzięli udział w międzynarodowy turnieju piłki nożnej Iras Cup w Czaplinku .

Był to jeden z bardziej wymagających wyjazdów turniejowych , cztery dni zmagań , bardzo wysoki poziom piłkarski drużyn gwarantował nam że będą to bardzo ciekawe zawody .
Nasi chłopcy bardzo dzielnie radzili sobie w rywalizacji z rówieśnikami z dużych miast naszego województwa . Po pechowych porażkach z Kotwicą Kołobrzeg czy Football Academy Szczecin poprawiali sobie humor zwycięstwami z Olimpem Złocieniec , Orłem Wałcz , AP Reissa Szczecinek do tego doszły remisy z Drawą Drawsko co ostatecznie uplasowało nas na 6 miejscu w bardzo doborowym towarzystwie .

Dodatkowo cała drużyna zapracowała na bardzo prestiżowe wyróżnienie dla Filipa Zienterskiego który z dorobkiem 13 bramek został królem strzelców całych zawodów .
Przed chłopcami bardzo pracowity czerwiec , ostatni turniej w lidze Żaków w której jesteśmy bezapelacyjnym liderem , finały wojewódzkie Ligi Żaka , finały powiatu turnieju Euro Kids , a już w lipcu wyjazd na pięć dni do Wrocławia na prestiżowy turnieju Wroclaw Trophy do którego zgłoszenia potwierdziło już ponad 200 drużyn z całej Europy .

Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu , szczególnie państwu Wiśniewskim , Wąsikowskim , Gmyrek , Konieczka

Trener Michał Wojtowicz