Już 19-go marca w Stargardzie odbędzie się kolejna gala „Thai Boxing Nights” organizowana przez Fight Academy Stargard. Jest to już 4 edycja tego ekscytującego wydarzenia sportowego.

Na gali odbędą się amatorskie pojedynki w formule Muay Thai oraz K1. Całość odbywa się w niesamowitej oprawie. Jest to pasjonujące wydarzenie, które wzbudza coraz większe zainteresowanie całych rodzin.

Po raz kolejny na galę zostali zaproszeni zawodnicy NAK MUAY Rewal, którzy dzięki swojej, determinacji, woli walki, postawie Fair Play na długo pozostają w pamięć organizatorów oraz publiczności.

Reprezentować Nas będą: Dawid Grygory, Łukasz Niedoroszlanski, Piotr Matecki oraz Maciej Ludwiczak.

Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić i zachęcić wszystkich kolegów, sympatyków, mieszkańców, ciekawskich do wspólnego dopingowania naszych zawodników.

Sala SCK przy ulicy Piłsudskiego 105 w Stargardzie. Start godz. 18:00 wstęp : 10 zł

Sine kciuki, głośny doping, radość sukcesu, niepowtarzalne emocje, których nie zabraknie i które trzeba przeżyć razem z nami.

Poniżej zobaczyć można jak stawiali pierwsze kroki w ringach nasi podopieczni:

Dawid

Piotrek

Maciek

Dziś są o niebo lepsi i pokażą to w ringu dlatego pękamy z dumy 

Wszystkich chętnych, którzy zechcą być razem z nami a mają problem z transportem prosimy o kontakt przez Facebook /Nak Muay Rewal bądź pod numerem telefonu 512 215 780 lub 503 692 148

Korzystając z okazji klub Nak Muay pragnie zachęcić wszystkich do udziału w zajęciach sportowych jakie prowadzimy. Nak Muay to nie tylko boks tajski.

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia ogólnorozwojowe – CROSS

Czym jest Cross? Zerknijcie tutaj

Biegacie, spacerujecie, kopiecie piłkę, pływacie, chodzicie na siłownię…? CROSS, w krótkim czasie poprawi kondycję, wytrzymałość oraz spali zbędną energię nagromadzoną przez zimę . Poczujecie się lepiej, będziecie zdrowsi, poprawcie swoje wyniki sportowe.

Wystarczy 1 godzina we wtorkowy wieczór!

Również Panów, którzy woleliby poruszać się w swoim gronie nie koniecznie z młodzieżą zapraszamy na zajęcia bokserskie pod okiem profesjonalnego instruktora Maciej Kulewicza. Maciek sprawi, że staniecie się bardziej wysportowani.
Z pozdrowieniami
Prezes Nak Muay Rewal

M. Matecki

31 Komentarze

  1. Powodzenia na ringu ! Uderzać i kopać mocno 😉 Pamietajcie, nie poddawać się za wszelką cenę ! 😉

  2. Takich reprezentantów nam trzeba. Pęknięcia rękawic chłopy!!! Nad morze przyjadą 4 zwycięstwa 🙂

  3. Już za czasów PRL czułem przyszłość w tym sporcie…Pamiętajcie młodzi wojownicy , sierpem i młotem nakurwiać chołote !!

  4. Panowie trzymam kciuki chodciaż wiem, że i bez tego dacie sobie radę.
    POWODZENIA!!!

Comments are closed.