Początek roku w naszym klubie to okres intensywnych przygotowań do rundy wiosennej piłkarskiego sezonu. Nasz zespół seniorów intensywnie trenuję i rozgrywa kolejne gry sparingowe. W dotychczasowych grach kontrolnych nasi seniorzy zwyciężyli z drużynami : Jantar Dziwnów ( lider rozgrywek A- klasy)10-2 oraz pokonali młodzieżowy zespół Jaguara Gdańsk 1-0. W pierwszym sparingu nasz zespół poniósł porażkę z drużyną Pomorzanina Nowogard 1-2. W ubiegłym tygodniu rozegrali grę kontrolną z występującą w 4 lidze drużyną Astry Ustronie Morskie remisując 3-3. W naszym zespole doszło do kilku zmian kadrowych i jak wskazują rozegrane gry nowi zawodnicy znacznie wzmocnią siłę ofensywną naszych seniorów. Podopieczni Tadeusza Piotrowskiego już w najbliższą sobotę 11.02.2017 o godzinie 14.00 na stadionie w Pobierowie rozegrają kolejny mecz z 4 ligowym Piastem Chociwel. Ten mecz rozpocznie tygodniowy obóz przygotowawczy. Dzięki jednemu z naszych sponsorów jakim jest Ośrodek wypoczynkowy „ Mewa” drużyna naszych seniorów oraz juniorów starszych po raz kolejny swoje zgrupowanie przeprowadzi na obiektach sportowych Niechorzu.

Drużyna juniorów naszego klubu równie intensywnie buduję swoją formę do zbliżającej się rundy wiosennej. Nasi zawodnicy pod kierownictwem swojego trenera Krzysztofa Cepka rozegrali również gry sparingowe z Jagiellonią Białystok przegrywając 5-4 oraz zwyciężając7-3, z SMS Szamotuły remisując 2-2 oraz w ostatniej grze z AP Poznań także remisując 3-3. Cieszą nas stały postępy w organizacji gry tego zespołu i liczymy, że runda wiosenne dla naszych juniorów będzie znacznie lepsza od ubiegłej.

Okres zimowy dla naszych drużyn młodzieżowych to sezon turniejów halowych. Tegoroczne sukcesy naszych drużyn dostarczyły nam wiele radości. W ubiegłym tygodniu drużyna naszych zawodników z rocznika 2004 zwyciężyła w turnieju DentiCover Cup. Opisując to wydarzenie zacytujemy popularny serwis internetowy SUPRPORTAL 24:

„Bezkonkurencyjne Wybrzeże zwycięzcą DentiCover Cup”
„W sobotnie przedpołudnie gryficka Gryf Arena była miejscem zmagań młodych piłkarzy urodzonych w latach 2004 i 2005. Spośród ośmiu rywalizujących w turnieju drużyn najlepsze okazało się Wybrzeże Rewalskie Rewal, które wygrało wszystkie mecze nie tracąc przy tym ani jednego gola!”. Mamy nadzieję że podopieczni trenera Jarosława Włodarczyka jeszcze nie raz sprawią nam miłą niespodziankę.
Tydzień wcześniej nasi chłopcy z rocznika 2007 również na hali Gryf Arena pokonali swoich wszystkich rówieśników i zwyciężyli w turnieju o Puchar Prezesa MKS Sparta Gryfice., Jest to już kolejny sukces zespołu prowadzonego przez trenera Michała Wojtowicza. Miesiąc wcześniej zawodnicy tego zespołu do naszego klubu przywieżli puchar za zwycięstwo w turnieju w Świnoujściu.
W drugim tygodniu ferii dzięki naszemu sponsorowi generalnemu firmie Sanda Spa na swój obóz przygotowawczy wyjadą do Karpacza nasze zespoły młodzieżowe. Tam już po raz kolejny w luksusowych warunkach oferowanych przez hotel Sandra Spa przeprowadzą obóz przygotowawczy.

http://www.superportal24.pl/bezkonkurencyjne-wybrzeze-zwyciezca-denticover-cup/1900