Regularny sezon przewozowy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej zbliża się ku końcowi. 30 września 2016 r. nadmorska wąskotorówka wyjedzie po raz ostatni w tym roku w trasę według regularnego rozkładu jazdy, ponieważ już od 1 października pociągi kursować będą w trybie czarterowym (przejazdy na zamówienie).

Kolejny regularny sezon przewozowy rozpocznie się tradycyjnie w pierwszy majowy weekend przyszłego roku. Do tego czasu pasażerowie indywidualni będą mogli skorzystać jedynie z przejazdów kursami specjalnymi, o których informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej www.kolej.rewal.pl

UWAGA: w związku z planowanym przejazdem samorządowców z całej Polski,  w dn. 30 września 2016 r. uruchomiony zostanie dodatkowy kurs pociągu na trasie Trzęsacz-Pogorzelica-Trzęsacz, z którego będą mogli skorzystać również pasażerowie indywidualni. W związku z powyższym kurs powrotny z Trzęsacza do Gryfic ulegnie przesunięciu na godz. 19:20.

Za utrudnienia, związane ze zmianami w rozkładzie jazdy przepraszamy.

Kurs specjalny w dn. 30.09.2016 r.

Trzęsacz – odj. 18:23
Pogorzelica – przyj. 18:48
odj.  18:53
Trzęsacz – przyj. 19:18

Kurs powrotny do Gryfic w dn. 30.09.2016 r.

Trzęsacz – 19:20
Dreżewo – 19:28
Karnice – 19:39
Paprotno – 19:49
Modlimowo – 19:55
Niedźwiedziska – 20:06
Rybokarty – 20:16
Popiele – 20:29
Gryfice – 20:40