W tym tygodniu mamy lekki poślizg więc będzie krótko i na temat. Jedziemy!

Amfiteatr w Rewalu

Gwiazdą tygodnia (i pewnie całych wakacji) będzie Sławomir! Koncert już dziś o 20.00 w amfiteatrze. Pogoda gwarantowana! Obecność obowiązkowa!
Zanim zaczniemy gubić sandałki w tanecznym szale, możemy spotkać Sławomira na stacji Kolejki w Rewalu, gdzie na godzinę 17.00 zaplanowane jest spotkanie z fanami! Przewidywane są tłumy, więc proponujemy już w tej chwili zająć miejsce.

Ponadto w Amfiteatrze:
19.07 Kabaret Smile ● godz. 20:00
21.07 Piracka przygoda – program dla dzieci ● godz. 19:00
22.07 Kabaret Skeczów Męczących ● godz. 20:00
Zapraszamy!

Festiwal Indii

Festiwal Indii obecnie zawitał do Niechorza, gdzie będzie gościł pod Latarnią Morską do 19 lipca, a już 23 lipca reinkarnuje się w Pobierowie.

Tęczowy Jarmark

Również pod Latarnią w Niechorzu znów otworzył się Tęczowy Jarmark, mamy więc drugi powód, aby wybrać się na spacer w te okolice.

Siatka i tenis w Pustkowie

Podobnie jak w poprzednich tygodniach, Pustkowo aż kipi od sportów plażowych, więc ponownie zapraszamy w środę na turniej siatkówki dwójek dobieranych losowo, w sobotę w siatkówkę powalczą trójki a w niedzielę – tenis plażowy!
Wciągamy brzuchy i jazda na plażę!

Active Summer z Radiem Zet

No cóż… jutro w Niechorzu ma zacząć się impreza plażowa Radia Ze. Patrząc za okno można sądzić że tematem tegorocznego eventu będą „sporty wodne”, ale bez względu na okoliczności przyrody koniecznie trzeba się tam pojawić!