Początek Nowego 2019 Roku, to dobry czas na zmiany. Wszystko, co dobre, ma swój koniec. Tak samo jest z Widokami. Byliśmy razem z Państwem przez 4 lata, ale nasza misja dobiegła końca i portal zostaje zamknięty.

Nie zostawiamy po sobie spalonej ziemi. Wręcz przeciwnie. Udało się nam pokazać, że po wielu latach przerwy można w gminie Rewal przywrócić wolność wypowiedzi, dyskusji, wymiany poglądów, czyli to wszystko, co stanowi fundament demokracji, a słowa przychodzące z „kryształowego pałacu” nie są jedynie słusznymi.

Dowiedliśmy, że wiara w to, iż można coś zmienić, potrafi przynieść realne efekty. Życzymy Państwu, aby tej wiary w Nowym Roku Wam nie zabrakło. Dzięki temu rok 2019 rzeczywiście może przynieść owe zmiany.

Życzymy sobie i wszystkim mieszkańcom gminy, aby stare, złe praktyki nie wróciły i reaktywacja Widoków nie była konieczna. To, że portal zostanie zamknięty, nie znaczy, że znikniemy. Wciąż będą aktywne nasze kanały na portalach społecznościowych.
Bądźmy tam razem!
Jacek Jasiewicz
Szymon Kral
Przemysław Łonyszyn

2 Komentarze

  1. „to juz jest koniec, nie ma juz nic !” spiewa Kuba Sienkiewicz. Jakie byly Widoki takie byly ale byly !!! Szkoda ! Dziekuje!

Comments are closed.