Klub sportowy Nak Muay Rewal

ul. Nadmorska 18 72-345 Pustkowo
NIP: 857 191 97 23
Regon: 361 303 399
Tel: 512 215 780 / 503 692 148

 

PROŚBA O SPONSORING

Klub sportowy Nak Muay Rewal rozpoczął swoją sportową działalność 4 października 2014 r. Przez nasz klub przewinęło się szereg osób zamieszkujących naszą gminę, jak i okoliczne wioski i miasta. Obecnie klub zrzesza ok. 40 osób. Nasz herb klubowy jest dobrze rozpoznawalny wśród mieszkańców a sam klub na stałe wpisał się w naszą gminę i jest kojarzony ze sportowym duchem, rodzinnym klubem. Nasze treningi przyciągają zainteresowanie wielu mieszkańców i obecnie jest najlepszą sportową atrakcją w Gminie Rewal.

30 maja pragniemy wystawić liczną reprezentację na naszych pierwszych mistrzostwach Polski dzieci i kadetów w muay thai, które odbędą się w Łodzi. Od ponad miesiąca nasi zawodnicy przygotowują się do tej jakże ważnej imprezy, która ma najwyższą rangę w kraju i organizowana jest przez Polski Związek Muay Thai. Udział w tej imprezie co roku przyciąga ok. 200 zawodników z całej Polski, na trybunach można zauważyć gwiazdy polskiego sportu. Myślimy, że nasz udział w tych zawodach odbiję się szerokim echem a sami zawodnicy pokażą się z jak najlepszej strony i przywiozą worek medali.

Od początku naszej sportowej działalności dwukrotnie wystartowaliśmy w Polish Fighter Cup gdzie na 8 wystawionych zawodników zdobyliśmy dwa złote medale oraz pięć brązowych, co jest nie lada sukcesem. Dodatkowo nasi zawodnicy zapraszani są na profesjonalne gale boksu tajskiego gdzie pokazują się z dobrej strony i wygrywają swoje walki.

Postanowiliśmy zwrócić się do wszelkich firm, przedsiębiorstw, jak i również do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych, które pokryją nasz przejazd, nocleg, wpisowe na zawody, opłatę sędziego oraz wyżywienie dla naszych zawodników. Kwota, która w zupełności wystarczyłaby nam na pokrycie wszelkich kosztów, wynikających z naszych obliczeń to 1500 zł.

Bardzo chętnie umówimy się na spotkanie z potencjalnym sponsorem, na którym przedstawimy korzyści wynikające z współpracy z naszym klubem.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Nak Muay Rewal