Kultura

Ogień na brzegu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Latarni Morskich przypominamy opowieść o naszej, niechorskiej. A właściwie o tym, co stało się przed jej wybudowaniem. Na pewno jest w tym ziarenko prawdy, jak to w legendzie.

Piłsudski przybył do Niechorza

Inscenizacją przybycia Józefa Piłsudskiego do Warszawy rozpoczął się na dworcu kolei wąskotorowej w Niechorzu festyn patriotyczny z okazji Święta Wojska Polskiego.

Dzieje się… na finiszu

Przed nami jeden z ostatnich tygodni wakacji, później nadejdzie długa i spokojna jesień. Póki co koniecznie trzeba skorzystać z nadchodzących atrakcji, a wybór będzie duży.

Drogi do Niepodległości

Impreza pod nazwą Drogi do Niepodległości odbędzie się w Święto Wojska Polskiego w środę 15 sierpnia 2018.

Dzieje się na półmetku

Wakacje już na półmetku, pogoda nas rozpieszcza, sinice nas ominęły, chodnikach i deptakach dzikie tłumy – czego chcieć więcej? Jeśli plażing, smażing, parawaning, grilling i kebabing już Wam się znudził...

Radio prosto z plaży

Wczasowicze wypoczywający na niechorskiej plaży mieli w sobotę nie lada gratkę. O to, aby mogli aktywnie spędzić czas w ten upalny weekend, zadbało Radio Szczecin.

Szalony Konduktor zaprasza do zabawy

W najbliższy piątek w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej będzie można spotkać Szalonego Konduktora. Zapraszamy do zabawy.

Dzieje się … część III

W tym tygodniu mamy lekki poślizg więc będzie krótko i na temat, jedziemy !

Kolej na Sławomira!

W środę, 18 lipca, ok. godz. 17:00 na dworcu Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Rewalu pojawi się popularny aktor i piosenkarz Sławomir Zapała, znany jako Sławomir!

Komunikat do mieszkańców Niechorza

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu zwraca się do Państwa z prośbą o udostępnienie wszelkich materiałów dotyczących lat 1945-1960.