Od poniedziałkowego poranka można już głosować w trzeciej odsłonie naszego sondażu. Zapominalskim przypominamy, że z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos.

Patrząc na statystyki widać, że nie trzeba nikogo zachęcać do udziału. Czy jednak okaże się to być rekordowy pod względem frekwencji sondaż, tego nie sposób na razie przewidzieć.

Mniej uważnym czytelnikom przypominamy, że z jednego adresu IP identyfikującego naszą sieć można głosować tylko raz. Oznacza to zwykle jeden głos na jedno gospodarstwo domowe lub zakład pracy. Można głosować także z urządzeń mobilnych wykorzystując internet dostarczany przez usługodawcę GSM. W razie kłopotów należy wyczyścić historię przeglądania. Identyczne zasady obowiązywały w dwóch poprzednich edycjach naszej ankiety przedwyborczej, więc tym razem zapewne nikt nie będzie miał problemów.

Czy ten sondaż będzie ostatni? Przekonamy się w lokalach wyborczych. Jeśli dojdzie do drugiej tury wyborów, planujemy kolejne edycje. Na razie jednak zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach w najbliższą niedzielę!

16 Komentarze

 1. Jeśli tendencja zaznaczona w sondażach utrzyma się, to już w pierwszej turze może wygrać Marzena Salamon, która jest cały czas na krzywej rosnącej. Zaznaczył się także wyraźny podział na dwie pary, gdzie jedna walczy o laury, a druga o pamięć.

  • Mieszkanka ogarnij sie ! W trzech turach glosowalem zaraz po starcie. Wybralem kandydata kliknalem I koniec ! Pokazuje sie komunikat : juz glosowales. Czy to trudne do zrozumienia ?

 2. Sądzę, że nadszedł czas abyśmy mieli Wójta z Pobierowa. Pobierowo na to zasługuje. Pobierowiacy nie zapominajcie o tym. Kobieca ręka też się przyda.

  • Może rządzić kobieca ręka jeżeli ma doświadczenie, z tego jest mi wiadome pani Marzena takiego nie ma , więc może trzeba głębiej zastanowić nad wyborem wójta a nie upierać się że ma być z Pobierowa.

 3. Pani Marzena Salamon w poprzednich wyborach nie uzyskała poparcia mieszkańców na stanowisko sołtysa, co pokazało że pobierowo jest podzielone jeśli chodzi o zaufanie dla tej kandydatki. Myślę, że urząd wójta w tak poważnej sytuacji to na ten moment zbyt wysokie progi…

 4. Zawsze można w trybie wyborczym sprawić by w okręgu przybyło 50 głosujących i może się uda. Jak tak ma wyglądać demokracja to ja dziękuję wysiadam z tego autobusu.

 5. Za to obecna pani sołtys stworzyła komitet dla wójta z Niechorza i intensywnie go promuje. Może byłoby to ok ale chyba każdy mieszkaniec Pobierowa wie jak głęboko w …. mieli tą miejscowość wójtowie z Niechorza.
  Widocznie dla niektórych partia jest ważniejsza niż wspólne dobro mieszkańców.

 6. Pani Marzeno, głowa wysoko, twardo do przodu, nie ma argumentów żeby nie wierzyć w Pani zwycięstwo. Wszystko przemawia za Panią, liczę że obywatele tak dbający o swoją małą ojczyznę zagłosują za głosem rozsądku, a nie zaczadzeni polityką krajową oddadzą głos po linii partyjnej.

 7. „Kokosy, banany, narodzie kochany
  a zamiast pracy taniec i śpiew
  i każden będzie miał, co tylko będzie chciał
  tylko mnie wybierz na prezydenta”

 8. Chcesz by ,,dobra zmiana ,,zapanowała w twojej gminie to wybierz wójta z Pobierowa i nie udawaj, że partie i polityka nie mają tu nic do rzeczy. PiS nie przestanie być pisem.

Comments are closed.